Tel. 46 8334412,
Skierniewice

43 8273877 - Sieradz
info@ipcm.com.pl

Odsłony: 9559

LAPTOPY I KOMPUTERY POLEASINGOWE 

  

         

Profesjonalny sprzęt w dobrej cenie

Komputery poleasingowe to używany sprzęt, który został odkupiony od firm, którym skończył się okres leasingowania.  Okazuje się bowiem, że większe przedsiębiorstwa decydują się na zakup komputerów w leasingu, co jest atrakcyjną biznesowo formą kredytowania. To pozwala im po dwóch,  trzech lub czterech latach wymienić sprzęt na nowy. Odkupione komputery używane sprzedawane są w atrakcyjnych cenach, pomimo tego, iż sprzęt ów jest w bardzo dobrym stanie. Dlatego właśnie możliwe jest zakupienie dobrego, wydajnego i niezawodnego komputera w przystępnej cenie. Co ważne sprzedawany sprzęt jest objęty gwarancją - co czyni zakup bezpiecznym. 

 

Markowe komputery – wysoka jakość i niska cena

Do naszej oferty wprowadzamy specjalnie wyselekcjonowane markowe komputery, które są naprawdę wysokiej jakości. Większość tego typu urządzeń jest już wyposażona  w legalny system operacyjny Windows. Dzięki temu zakup takiego typu sprzętu jest naprawdę bardzo atrakcyjny. Coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie, albowiem po pierwsze jest to ekonomiczne, a ponadto pozwala na wybór wysokiej jakości sprzętów, które nadadzą się do skomplikowanych zadań, a przy tym dostępne są za niewielkie pieniądze. Warto właśnie dlatego rozważyć komputery używane.

Znalezione obrazy dla zapytania laptopy poleasingowe DELL
Znalezione obrazy dla zapytania LAPTOPY POLEASINGOWE HP 840

Zapraszamy do salonów lub do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.